Apie mus

Mes – jauna įmonė pradėjusi savo veiklą Visagino mieste (Lietuva) 2014 metais. Vystomės ir augame. Sąžiningai elgiamės kaip su klientais taip ir su tiekėjais. Pagal Creditinfo Lithuania buvome nominuoti premijos gavimui „Stipriausi Lietuvoje 2017“

Įmonės finansinius rodyklius galite pamatyti oficialioje svetainėje – rekvizitai.lt

Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad mūsų parduodamos prekės būtų naudingos ir pelningos mūsų klientams.

Su mumis patogu!

Mes tikimės, kad platus prekių asortimentas įtiks kiekvienam mūsų klientui. Jus visada turėsite laiko apgalvoti ir pasirinkti būtent tą prekę, kurios jums tikrai reikia. Padaryti užsakymą jus galite vos per kelias minutes, o pristatymas užtruks nuo 1 iki 5 dienų.

Mūsų darbo naudingumas!

Geras kainos ir kokybės santykis. Mes parduodame pasaulyje žinomų prekių ženklų detales, taip pat įmanomas originalių detalių užsakymas.

Mes visada padėsime jums!

Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti jums išsirinkti reikiamas detales. Turite klausimų? Rašykite arba skambinkite! Mes su malonumu suteiksime visą informaciją apie esamas sandėlyje detales arba apie išskirtinių detalių užsakymą.

Patogus pristatymas.

Galite užsisakyti prekių pristatymą iki jūsų namų! Norite atsiimti detales patys? Prašome.

Garantijos.

Jeigu prekės turės gamyklinį broką, mes visada grąžinsime pilną pinigų sumą. Dauguma detalių turi garantiją nuo 3 mėnesių iki 2 metų.

Kodėl pas mus pigiau?

Mes praktiškai neišleidžiame pinigų reklamai, kas padeda mums pardavinėti prekes 3-5% pigiau. Mes į rinką atėjome ilgam laikui, todėl stengsimės įsigyti jūsų pasitikėjimą ir tolimesnį sėkmingą bendradarbiavimą.

Mūsų komanda
 • Aleksej
  Savčenko
  Direktorius
 • Andrej
  Voitehovič
  Pardavimų vadybininkas
 • Marek
  Misiun
  Pardavimų vadybininkas
 • Roman
  Kozlovskij
  Pardavimų vadybininkas